Mehmet Ulusoy

02 Eylül 2020 50 views 0

ESA Kurumsal Etkinlikler Satış ve Pazarlama Direktörü

ESA Kurumsal Etkinlikler Satış ve Pazarlama Direktörü

İş hayatıma Pepsi Cola’nın Türkiye temsilcisi Fruko Tamek Holding de başladım. Holding’in çeşitli şirketlerinde yaklaşık 10 sene çalıştım. Bu 10 sene zarfında Hızlı Tüketim alanında faaliyet gösteren Ulusal bir firmanın Pazarlama, Reklam ve Satış alanlarında gerçekleştirdiği faaliyetlerden çok tecrübeler edindim.

Daha sonra kariyerime Turkcell İletişim Hizmetlerinde Doğrudan Pazarlama ve Etkinlik Takım Yöneticisi olarak devam ettim. Telekomünikasyon sektöründe ve son kullanıcıya ulaşma alanlarında yaptığımız çalışmalar ve katıldığımız eğitimler sonucunda çok faydalı deneyimlerim oldu.

Turkcell sonrası 2007 ile 2014 yılları arasında Sportsnet Group bünyesinde yer alan Allsports Etkinlik firmasının Genel Müdürlüğü görevini üstlendim. Firmamın gelirlerine 7 yıl içinde her sene düzenli olarak artış sağlayarak yeni müşteriler kazandırdım ve çalıştığımız iş ortaklarımıza yüksek standartlarda hizmet verdik.

2014 senesinde Allsports da ki görevimden istifa ederek Eventmania Etkinlik Yönetimi şirketinde İş geliştirme ve Müşteri İlişkileri Direktörü olarak çalışmaya başladım. Ajansımıza yeni müşteri kazandırma ve mevcut müşterilerin iş hacmini arttırmakta aktif rol oynadım.

2019 senesinin Ocak ayında Eventmania’dan ayrılarak 42 Maslak AVM içinde yer alan çok amaçlı bir etkinlik ve gösteri merkezi olan Espor Arena’ya transfer oldum. Şu an halen ESA Espor Arena’da Kurumsal Etkinlikler Satış Direktörü olarak çalışmaktayım. 

En kısa sürede ve sağlıklı günlerde görüşebilmek dileğiyle.

Contact

Phone: 0 546 480 42 42

Email: info@esporarena.com

Website: https://esporarena.com/

BENZER KONULAR
KATILIMCILAR 2021

Bekup Reklam

KATILIMCILAR 2021

BOSS EVENT MARKETING

KATILIMCILAR 2021

TT PRODUCTION

Twitter
Visit Us
Follow Me
YouTube
Instagram