Erol Yıldırım

03 Kasım 2020 16 views 0

Tüm Etkinlik ve Organizatörler Derneği (TEODER) Başkanı

Tüm Etkinlik ve Organizatörler Derneği (TEODER) Başkanı

1984 yılında Sivas’ta doğdu. 2001 yılında S.İ.A medya bünyesinde bulunan “Evleniyoruz” dergisinde göreve başlayarak etkinlik sektörü ile tanışmış oldu. 

Dergide görev yaptığı süre içerisinde, sektörün dinamikleri hakkında kendisini geliştirdi. 

Etkinlik sektörüne hizmet vermekte olan profesyonel isimlerle yakın temaslarda bulundu. 

Edindiği tecrübeler ve yaptığı analizler sonucunda, geleneksel kültür miraslarımızdan biri olan kına gecelerinin ülkemizce asimile olmuş değerli bir mihenk taşı olduğunu fark ederek unutturulan bu kültürü 2007 yılında Kına Organizasyon’u kurarak ulusal anlamda tekrar canlandırdı. 

“Türkiye’nin İlk ve Tek Kına Organizasyon Firması” sloganı ile bu oluşumu perçinleyerek patentledi. 

2008 yılında Beykent Üniversitesi “Oyunculuk” bölümünü bitirerek eğitim hayatını tamamladı. 

Mesleğine olan aşkı ve uyumlu mizacı ile geniş çevrelerce tanınan Erol Yıldırım, ülkemizde bulunan beş binin üzerindeki kına firmasına da öncülük etti. 

Çalıştığı yıllar boyunca sivil toplum kuruluşlarına uzak kalmayan Erol Yıldırım, halen Sivas Şarkışla Kültür ve Sosyal Dayanışma Derneği Başkanı olup, Yaratıcı Etkinlikler Planlama ve Uygulama Derneği (YEPUD)’nin de sayman bulunmaktadır. 

2020 yılında Dünya çapında meydana gelen Covid-19 salgını döneminde, kendi sosyal medya hesaplarından süreçle ilgili çalışmalar yapmaya çalışmışsa da, sonrasında “BEN” değil “BIZ” olmalıyız felsefesi ile sektörde bulunan önemli isimlerle bir araya gelerek Tüm Etkinlik ve Organizatörleri Derneği (TEODER)’ni kurmuştur. 

Erol Yıldırım evli ve 1 çocuk babasıdır.

BENZER KONULAR
KATILIMCILAR 2021

Bekup Reklam

KATILIMCILAR 2021

BOSS EVENT MARKETING

KATILIMCILAR 2021

TT PRODUCTION

Twitter
Visit Us
Follow Me
YouTube
Instagram