M.I.C.E Sektörü kendi tarzı ile bu festivalde.

FESTİVAL ALANI

Alana girişten itibaren bir festival sizi bekliyor. Konsept tasarımlar, sirk performans gösterileri ve daha pek çok sürpriz bu alanda.

SERGİ ALANI

Sektörün önemli markaları, temalı standlarında tanışmak ve yeni iş birlikleri için sizleri bekliyor

EXPERIENCE COURT

Bu alanımızda renkli minderlerimizde dinlenebilir, hamaklarımıza uzanabilir, pek çok markanın etkinliklerinizde kullanabileceğiniz ürünlerini burada deneyimleyebilirsiniz.

FOOD COURT

Leziz kültürel sokak lezzetlerimizi size sunacak 8 adet standımız sizi bekliyor. İstediğiniz lezzetler ile burada buluşabilir, hemen karşısında ağaçlar altında bulunan yeme-içme alanımızda oturabilirisiniz.

TALK CORNER

Sektörün önemli isimlerinin konuşmacı olarak misafir olacağı alanımızda, sektörün merak ettiği konulara değineceğimiz alanımıza sizleri farklı bir tarz ile bekliyoruz.

VIP MEDIA CENTER

Basın mensuplarımızı unutmadık. Özel bir kart ile girilecek alanda, yüksek hızda internet, dinlenme alanı, kırtasiye desteği ve yeme-içme alanımız basın mensuplarımız için burada hazır olacak.

VIP B2B LOUNGE

Stand sahibi firma üst düzey yetkililerinin özel bir kart ile giriş yapabileceği bir alandır. İster doğa ile başbaşa louge terastta oturabilir, isterseniz lounge garden da dinlenebilirsiniz.
Yüksek hızda internet, dinlenme alanı, kırtasiye desteği ve yeme-içme alanımız sizler için burada hazır olacak.

PARTY VIP LOUNGE

Özel davetliler, stand sahibi firma ve yurt dışından profesyonel misafirlerimizi ağırlayacağımız parti alanımız sizleri bekliyor

PARTY AREA

Tüm ziyaretçi ve katılımcı misafirlerimizi ağırlayacağımız alanımızdır. İkramlarımız, içecek standlarımız ve muhteşem bir gece sizleri bekliyor olacak.