NEDEN KATILMALIYIM?

19 Ekim 2020 269 views 0

Festival tadında sektörel networking deneyimine hazır mısınız ?

Etkinlik ve MICE ruhunu yansıtan Summer MICE Fest & Networking klasikleşmiş fuar yapılarından farklı, özgür bir ruha sahip.

M.I.C.E sektör profesyonellerini, bir etkinliğin satışından sonuna kadar, kesintisiz tüm tedarik zinciri ile bu festivalde buluşturuyoruz.

Summer MICE Fest & Networking, yaz tadında açık alanda ve tarzımıza uygun samimi bir ortamda gerçekleşen ilk festivaldir.

Türkiye’nin M.I.C.E sektörünü bir araya getiren ilk açık hava festivali olma özelliğiniz taşıyan Summer MICE Fest & Networking samimi ortamına siz profesyonelleri bekliyor.

Hem Festival, hem sektörle tanışma fırsatı bir arada…

İlkini, pandemi sürecinde, sektöre motivasyon amaçlı 3-17-18 Temmuz 2020 tarihlerinde yaptığımız festivalimiz ile kurumsal firma yetkilileri, etkinlik ve MICE ajansları, her alandan tedarik zinciri markalar, otel-mekan yönetimlerini bir araya getirdik.

2021 yılı itibari ile uluslararası gerçekleşecek festivalimize de yine çok önemli firma temsilcilerini de aramızda göreceğiz.

2020’de, ikramlar, konserler, gösteri ve sahne şovları, atölye, oyunlar, açık hava sinemaları ve daha onlarca etkinlik ile keyifli bir festival yaşadık.

Şimdi aynı heyecan, samimiyet ve keyif ortamın da yeniden doğuşu simgeleyen yaz temalı sokaklarımız, yeni network ve son kullanıcıya ulaşabileceğiniz bir festival ile bir aradayız.

Festival akşamında konser alanımızda planladığımız “Summer MICE Party” ile muhteşem konserler ve sahne şovları yine siz profesyonellerimizi bekliyor.

BENZER KONULAR
KATILIMCILAR 2021

Bekup Reklam

KATILIMCILAR 2021

BOSS EVENT MARKETING

KATILIMCILAR 2021

TT PRODUCTION

Twitter
Visit Us
Follow Me
YouTube
Instagram