Katılımcı

Bu festival sizi sektör profesyonelleri ile bir araya getiriyor.
Türkiye’nin ilk ve tek açık hava festivalinde sizde yerinizi alın

19 Ekim 2020 220 views 0

Türkiye’nin sektöre özel ilk açık hava festivali, Summer MICE Fest & Networking M.I.C.E sektör profesyonellerini kendi tarzı ile bir araya getiriyor.

Summer MICE Fest&Networking, sektörün son trendleri ve gelecek planlarının konuşulacağı talk corners, yenilikçi deneyim alanları, son trend ürünler, önemli isimleri sahne alacağı muhteşem bir yaz partisi ve yeni kitlelere ulaşım imkanı sağlayan bir festivaldir.

Gün içinde, kendi markanızın kurumsal yapısını, iş gücünü ve hacmini, yeni kitlelere anlatabileceğiniz kendi stand ve sergi alanlarınızı kurmanıza imkan veren festivalimizin, geceleri ise çok özel sahne şovları ve önemli isimlerin sahne alacağı Summer MICE Party için açılacak.

Kurumsal firma yöneticileri, etkinlik yönetmi ajansları, mice acentaları, dijital ajanslar, teknik firmalar, deniz-kara-hava taşımacı firmaları, lojistik firmaları gibi sektöre imza atan ulusal ve uluslararası markaları bu festivalde buluşturuyoruz.

Stand alanı kiralama veya reklam iş birlikleri için, size özel festival temsilcilerimize aşağıda ki maillerimizden ulaşabilirsiniz.

Stand Rezervasyon sales@summermicefest.com

Stand tasarım ve uygulama grafik@summermicefest.com

BENZER KONULAR
KATILIMCILAR 2021

Bekup Reklam

KATILIMCILAR 2021

BOSS EVENT MARKETING

KATILIMCILAR 2021

TT PRODUCTION

Twitter
Visit Us
Follow Me
YouTube
Instagram