Summer MICE Fest & Networking Başvuruları Başladı

26 Ağustos 2020 63 views 0

4-5 Haziran 2021 tarihlerinde İstanbul’da gerçekleşecek Summer MICE Fest & Networking için katılımcı başvuruları başladı. 4 Haziran 2021 Cuma saat 10:00’da kapılarını açacak Summer MICE Fest&Networking MICE sektörünün tüm paydaşlarını bir araya getiren Türkiye’nin ilk Açık Hava Festivali olma özelliğini taşıyor.

Gün içinde standları ve sergi alanları ile yerini alacak yerli yabancı markalar, yurt içi ve yurt dışından sektör profesyoneli ziyaretçilerini buluşturmayı amaçlıyor.

Birincisini, 3-17-18 Temmuz 2020’de, HBS GROUP kurucusu İlker Habeşoğlu’nun iş ortağı ve marka sponsorları ile gerçekleştirdiği festival, ikinci yılında uluslararası bir boyutta ilk sektör festivali için çalışmalara başladı.

FESTİVALİN GECELERİ DE SÜPRİZLER İLE DOLU

Profesyoneller, gün içinde sektör buluşmaları, alanında profesyonel konuşmacı ve ilgi çekici konular ile oluşan Talk Corners, VIP B2B alanları, sürpriz sokak etkinlikleri ile buluşacak.

Akşamları ise dans şovları, ikramlar ve yakında açıklanacak sürpriz isimlerin sahnesine yer verilen Summer MICE Party ile devam edecek.

BENZER KONULAR
KATILIMCILAR 2021

Bekup Reklam

KATILIMCILAR 2021

BOSS EVENT MARKETING

KATILIMCILAR 2021

TT PRODUCTION

Twitter
Visit Us
Follow Me
YouTube
Instagram